Recently Added Item(s)

Koszty dostawy


 • 1. Kurier paczki

  Najwygodniejsza i polecana forma dostarczenia zamówienia. Korzystamy z usług renomowanej firmy kurierskiej DPD. Czas dostawy: 1-2 dni robocze (w zależności od momentu odnotowania środków na naszym koncie). Przesyłka: Każda nasza przesyłka jest starannie pakowana tak aby uchronić produkt przed uszkodzeniem. Dodatkowo każda przesyłka jest ubezpieczona na wypadek uszkodzenia. Koszt wysyłki: 25 PLN. W przypadku gdy produkty wysyłane są w więcej niż jednym pudełku lub za pobraniem cena jest wyższa. Więcej możliwości przesyłki paczki znajdziecie Państwo tutaj.
 • 2. Kurier paletowy

  Korzystamy z usług renomowanych firm kurierskich takich jak DHL, USP, DPD lub TNT.  Czas dostawy: 1-2 dni robocze (w zależności od momentu odnotowania środków na naszym koncie). Przesyłka: Każda nasza przesyłka jest starannie pakowana tak aby uchronić produkt przed uszkodzeniem. Dodatkowo każda przesyłka jest ubezpieczona na wypadek uszkodzenia. Koszt dostawy po POLSCE: 130 PLN. Koszt dostawy poza POLSKĄ: zależy od kraju do którego towar byłby wysłany [CENNIK]
 • 3. Odbiór osobisty

  Towar można odebrać bezpośrednio w magazynie w Bielsku-Białej przy ulicy Żywieckiej 118. Magazyn jest otwarty w godzinach 8:00-16:00 pon-pt.. Przed odbiorem prosimy o kontakt telefoniczny : 698-720-720
 • 4. Dostawa międzynarodowa

  W przypadku dostawy do innego kraju niż Polska korzystamy z usług firm UPS, DPD i TNT. Czas dostawy: 2-5 dni (w zależności od momentu odnotowania środków na naszym koncie oraz kraju adresata). Kwota dostawy zależna jest od ilości towary oraz miejsca dostawy. Opłata celna nie jest wliczona w koszt transportu.
 • 5. Odbiory przesyłek

  Przy odbiorze prosimy o sprawdzenie przesyłki w obecności kuriera. Wszelkie widoczne uszkodzenia opakowania i zawartości należy niezwłocznie zgłosić kurierowi oraz przesłać nam mailowo informację wraz ze zdjęciami na maila asoris@asoris.eu Przesyłki pakowane są w karton i w skrzynkę z palet lub opakowanie ze styropianu. Dodatkowo zabezpieczone są w środku wypełniaczem. Kartony posiadają oznakowania OSTROŻNIE oraz UWAGA SZKŁO.
 • 6. Wysyłki towaru

  Więcej informacji o kosztach wysyłki towaru znajdziecie Państwo [tutaj].Sposoby Płatności


 • Płatność przelewem

  Płatność przy pomocy przelewu bankowego bezpośrednio na nasze konto bankowe w banku ING Bank Śląski: 60 1050 1070 1000 0090 3198 3506 (PLN) 38 1050 1070 1000 0090 3198 3514 (EUR). Nazwa odbiorcy: ASORIS sp. z o.o. W tytule prosimy podawać numer zamówienia.
 • Płatność kartą

  Płatność karta pozwala na szybkie i natychmiastowe opłacenie zamówienia. Nasza firma korzysta z systemu DotPay.
 • Paypal

  System szybkich płatności Paypal pozwala na szybki transfer środków. Środki można przekazywać na konto użytkownika asoris@asoris.eu. Posiadamy zweryfikowane konto użytkownika Paypal.
 • iMOJE

  System płatności iMOJE pozwala na późniejszy transfer środków - odroczenie płatności do 21 dni. Środki można przekazywać na konto użytkownika asoris@asoris.eu. Posiadamy zweryfikowane konto użytkownika iMOJE/ING Bank Śląski.

Abonnieren Sie den Newsletter

Begleiten Sie uns, um über die neuesten Nachrichten auf dem Laufenden zu bleiben die neuesten Produkte und Aktionen.

Schneller Versand

Schneller Versand

Lieferung innerhalb von 24 Stunden nach der Buchung von Geldern. Bei größeren Aufträgen beträgt die Lieferzeit ca. 5 Werktage, bei Bestellungen des fehlenden Sortiments auf Lager beträgt die Vorlaufzeit ca. 2-3 Monate ab Auftragserteilung. Der Versand erfolgt von Montag bis Mittwoch.

Zahlungen

Zahlungen

Wir akzeptieren elektronische Zahlungen über PayPal, PayU, DotPay und iMOJE.

Service

Service

Haben Sie Fragen? Kontaktieren Sie uns. Wir sind erreichbar unter: +48 698 720 720.